Pomysł

Od tego rozpoczyna się nasza praca nad koncepcją gry, która spełniałaby Państwa oczekiwania. Na tym etapie przygotowujemy wstępne informacje na temat działania gry (mechaniki), proponowanej tematyki oraz szkic podstawowych elementów.

Prototyp

Po akceptacji naszego pomysłu, przystępujemy do zrobienia prototypu gry, co umożliwia pokazanie już we wstępnej wersji, jak ona działa.

Testowanie

Prototyp gry poddawany jest testom, w wyniku których na bieżąco wprowadzane są modyfikacje i usprawnienia. To najtrudniejszy etap przygotowania gry, podczas którego testowane są podstawowe jej mechanizmy. Zależy nam na tym, aby dostarczony produkt nie odstawał jakością od popularnych i znanych nowoczesnych gier planszowych.

Grafika

Równocześnie z testowaniem gry nasi ilustratorzy i graficy pracują nad przygotowaniem podstawowych jej elementów.

Przygotowanie do druku

Pozytywne zakończenie testów pozwala na przedstawienie ostatecznego kształtu gry, dopracowanie warstwy graficznej, opracowanie instrukcji oraz znalezienie najlepszego producenta, który wyprodukuje grę.

Produkcja

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi drukarniami oraz producentami komponentów. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu gry z wszelkimi rodzajami plansz, żetonów i pionków wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Dostawa i promocja

Oferujemy dostawę wyprodukowanych gier oraz promocję produktu m.in. na fanpage'u, stronie dedykowanej grze czy organizując konkursy w portalu społecznościowym. Każdorazowo staramy się wybrać jak najlepszą formę promocji do aktualnie realizowanego projektu.

Doradztwo

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej obsługi przy produkcji gry, ale interesuje Cię nasza pomoc na poszczególnym etapie tworzenia gry - np. przy samym konstruowaniu jej mechaniki, czy jedynie przy jej produkcji - pomożemy Ci, udzielając konsultacji.