Poznaj nasze gry memory!

Czym są gry memory!

Gry memory to gry, w których gracze muszą zapamiętać i odszukać pary identycznych obrazków, ukrytych na kartach. To prosta, ale wciągająca zabawa, która ma wiele korzyści dla twojej firmy. Gry memory to nie tylko świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, ale również doskonałe narzędzie marketingowe. RegioGames oferuje projektowanie i produkcję gier memory na zamówienie firm i instytucji, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i celów marketingowych.

Dlaczego gry memory to doskonały wybór dla Twojej firmy lub instytucji?

Szeroki wachlarz zastosowań

Gry memory mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów np. jako gadżety reklamowe, prezenty dla klientów, materiały edukacyjne lub element kampanii promocyjnych.

Doskonały sposób na edukację

Gry memory mogą być wykorzystywane do edukacji dzieci i dorosłych na różne tematy. Możesz stworzyć grę memory, która będzie prezentować produkty lub usługi Twojej firmy, uczyć historii, prezentować zabytki, atrakcje turystyczne lub przyrodnicze.

Wzmocnienie pozytywnych skojarzeń

Gry memory kojarzą się z zabawą i przyjemnością. Wykorzystując je w swojej strategii marketingowej, możesz stworzyć pozytywne skojarzenia z Twoją marką i zbudować pozytywne relacje z klientami.

Prosta i znana mechanika

Memory zna chyba każdy. Ta gra zazwyczaj nie potrzebuje instrukcji. Grają w nią zarówno dzieci jak i dorośli. Jeśli trzeba, zasady można wytłumaczyć w niecałą minutę.

Szybkie wykonanie

Do memory wystarczą praktycznie tylko ilustracje, dlatego jej zaprojektowanie i wykonanie trwa bardzo krótko. Gotową grę możesz mieć już w ciągu kilku tygodni od zamówienia.

Co jeszcze?

Memory to również doskonały sposób na ćwiczenie pamięci, koncentracji, spostrzegawczości oraz kształtowanie umiejętności społecznych.

Niskie koszty

Szybkie opracowanie, brak dodatkowych komponentów w połączeniu z efektywnymi procesami produkcyjnymi sprawiają, że memory jest niedrogim, a jednocześnie efektywnym narzędziem marketingowym.

Regiogames - producent gier memory na zamówienie

RegioGames posiada 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji gier planszowych na zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomysłu na grę, aż po jej finalną produkcję. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci dopasować grę do Twoich celów marketingowych tworząc wciągającą, dopasowaną mechanikę, a nasi graficy ubiorą grę w atrakcyjne ilustracje i szatę graficzną. 

Pamiętaj! Gry memory to nie tylko zabawa, to inwestycja w sukces Twojej firmy!