Poznaj nasze gry karciane!

Gry karciane – dlaczego warto?

Wzmocnienie pozytywnych skojarzeń

Gry to relaks, zabawa i budowanie relacji. Grając w gry gracze mogą spędzić wyjątkowo przyjemnie czas, tworząc jednocześnie skojarzenia z marką, które pozostaną z graczami na długo po zakończeniu rozgrywki. 

Szerokie grono odbiorców

Gry uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Gry na zamówienie dają szeroką możliwość dostosowania mechaniki do danej grupy wiekowej. Często projektujemy również z myślą o rodzinach wielopokoleniowych tworząc uniwersalną rozrywkę, która łączy pokolenia. Dlatego gry to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Szeroki wachlarz zastosowań

Gry mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów np. jako gadżety reklamowe, prezenty dla klientów, materiały edukacyjne lub element kampanii promocyjnych. Można je również sprzedawać jako upominek / pamiątkę z wycieczki do muzeum. 

Wszechstronny rozwój

Gry mogą rozwijać pamięć, koncentrację, logiczne myślenie, umiejętność strategicznego planowania i wiele innych.
To również doskonały sposób na integrację, naukę cierpliwości i radzenia sobie z porażką. Gry karciane to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Doskonały sposób na edukację

Mechanika i fabuła gry mogą być tak zaprojektowane, aby przekazywać konkretną wiedzę. Dzięki temu angażują graczy w proces uczenia się poprzez zabawę. Na przykład gra historyczna może zawierać mechanikę zarządzania zasobami, która uczy graczy o wyzwaniach życia codziennego w danym okresie historycznym, a fabuła może przedstawiać ważne wydarzenia historyczne.

Uniwersalność

Gry karciane na zamówienie dają ogromne możliwości dostosowania ich do potrzeb zamawiającego i końcowego odbiorcy. Mechanika, fabuła gry a także warstwa wizualna może a nawet powinna zostać każdorazowo dostosowana do potrzeb i zainteresowań docelowej grupy odbiorców.

Kompaktowe wymiary

Gra karciana zmieści się w kieszeni, torebce, plecaku a nawet w schowku w samochodzie! Dzięki temu możesz zabrać je ze sobą wszędzie – na wycieczkę, do parku, na plażę, do pociągu, na wakacje…
Możliwości są nieograniczone!

Logistyka

Mały rozmiar gry to również niższe koszty transportu i mniej miejsca potrzebnego by przechowywać takie gry. Mniejsze opakowania to mniej zużytych materiałów, co jest również korzystne dla środowiska.

Niskie koszty produkcji

Brak dodatkowych komponentów w połączeniu z efektywnymi procesami produkcyjnymi sprawiają, że gry karciane są niedrogim, a jednocześnie efektywnym narzędziem marketingowym.

RegioGames - sprawdzony producent gier karcianych na zamówienie

RegioGames posiada 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji gier karcianych i planszowych na zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomysłu, aż po produkcję. Nasi doświadczeni projektanci przygotują mechanikę gry i koncepcję jej fabuły, graficy opracują ilustracje, projekty i skład do druku poszczególnych elementów. 

Pamiętaj! Gry karciane to nie tylko zabawa, to inwestycja w rozpoznawalność Twojej firmy!