Nieograniczona paleta możliwości

Gry planszowe pozwalają na zaprojektowanie szerokiej gamy mechanik, co sprawia, że takie gry świetnie sprawdzają się zarówno w skomplikowanych, wielogodzinnych rozgrywkach strategicznych, jak i w prostych, szybkich grach rodzinnych, które trwają zaledwie kilkanaście minut.

Wizualne wrażenie

Gry planszowe mogą zachwycić bogactwem i jakością elementów. Pięknie zaprojektowane, duże pudełko, solidna plansza, figurki w unikatowych kształtach, karty, żetony, znaczniki zasobów, klepsydra odmierzająca czas to jedynie fragment tego, co projektanci gier mogą wykorzystać, aby zafascynować Twoich Klientów od pierwszego spojrzenia.

Wzmocnienie pozytywnych skojarzeń

Gry planszowe to relaks, zabawa i budowanie relacji. Grając w gry gracze mogą spędzić wyjątkowo przyjemnie czas, tworząc jednocześnie skojarzenia z marką, które pozostaną z graczami na długo po zakończeniu rozgrywki. 

Szerokie grono odbiorców

Gry uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Gry na zamówienie dają szeroką możliwość dostosowania mechaniki do danej grupy wiekowej. Często projektujemy również z myślą o rodzinach wielopokoleniowych tworząc uniwersalną rozrywkę, która łączy pokolenia. Dlatego gry to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Szeroki wachlarz zastosowań

Gry planszowe mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów np. jako gadżety reklamowe, prezenty dla klientów, materiały edukacyjne lub element kampanii promocyjnych. Można je również sprzedawać jako upominek / pamiątkę z wycieczki do muzeum. 

Wszechstronny rozwój

Gry mogą rozwijać pamięć, koncentrację, logiczne myślenie, umiejętność strategicznego planowania i wiele innych.
To również doskonały sposób na integrację, naukę cierpliwości i radzenia sobie z porażką. Gry planszowe to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Doskonały sposób na edukację

Mechanika i fabuła gry planszowej może być zaprojektowana tak, aby przekazywać konkretną wiedzę. Dzięki temu gry potrafią uczyć poprzez zabawę. Na przykład gra historyczna może zawierać mechanikę zarządzania zasobami, która uczy graczy o wyzwaniach życia codziennego w danym okresie historycznym, a fabuła może przedstawiać ważne wydarzenia historyczne.

Uniwersalność

Gry planszowe na zamówienie dają ogromne możliwości dostosowania ich do potrzeb zamawiającego i końcowego odbiorcy. Mechanika, fabuła gry a także warstwa wizualna może a nawet powinna zostać każdorazowo dostosowana do potrzeb i zainteresowań docelowej grupy odbiorców.

RegioGames - producent gier planszowych na zamówienie

RegioGames posiada 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji gier planszowych na zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomysłu, aż po produkcję. Nasi doświadczeni projektanci przygotują mechanikę gry i koncepcję jej fabuły, graficy opracują ilustracje, projekty i skład do druku poszczególnych elementów. 

Pamiętaj! Gry planszowe to nie tylko zabawa, to inwestycja w rozpoznawalność Twojej firmy!