W RegioGames specjalizujemy się w tworzeniu gier na zamówienie, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Jeżeli masz pomysł na grę, pomożemy Ci ją stworzyć.

Jeżeli nie masz pomysłu, ale uważasz, że gra pomoże Ci np. w promocji gminy lub firmy – wymyślimy ją dla Ciebie.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie gry – od koncepcji po dostarczenie gotowego pudełka z kompletną zawartością.

Tworzymy gry dla każdego odbiorcy – dla najmłodszych i całych rodzin, edukacyjne i promocyjne, szybkie i nieskomplikowane dla początkujących oraz wymagające i angażujące dla wytrawnych graczy.

Gry to nasza pasja. Nasza znajomość rynku gier zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz doświadczenie w ich tworzeniu na każdym etapie produkcji sprawi, że w Państwa ręce trafi profesjonalnie przygotowany produkt w ciekawej oprawie graficznej i w rozsądnej cenie.

Kompleksowo tworzymy angażujące gry

Koncepcja

Po określeniu celów projektu i potrzeb grupy docelowej tworzymy koncepcję fabuły i mechaniki gry oraz jej prototyp.

Merytoryka

Zbieramy i opracowujemy informacje oraz ciekawostki. Układamy pytania. Pozyskujemy zdjęcia i materiały video.

Grafika

Przygotowujemy oprawę graficzną, która poza tym, że atrakcyjnie wygląda ułatwia poznanie zasad gry i sprawia, że rozgrywka jest intuicyjna.

Testy

Wielokrotnie testujemy prototyp gry na grupie docelowej, sprawdzając czy spełnia założenia projektu.

Produkcja

Zamieniamy pomysł w solidnie wykonane pudełka, karty, plansze i inne elementy.
Na koniec kompletujemy wszystko i wysyłamy pod wskazany adres.

Promocja

Chcesz zorganizować event lub turniejową rywalizację, gdzie zaprezentujesz grę? A może chcesz włączyć w tworzenie gry jej odbiorców? Na tym etapie również możesz na nas liczyć.

Usługi uzupełniające

Instrukcje video iAplikacje

Łączymy tradycyjne gry planszowe z multimediami i internetem dając jeszcze więcej możliwości przekazywania wiedzy i informacji.

Optymalizacja specyfikacji materiałowej

Końcowa cena gry jest uzależniona od bardzo wielu czynników. Podpowiadamy co zrobić żeby nie przepłacać na etapie produkcji.

Finansowanie / crowdfunding

Jeśli masz pomysł na fajną grę a jedynym powodem, dla którego nie ma jej jeszcze na rynku jest kasa. Daj znać! Pomożemy Ci w znalezieniu źródła finansowania Twojego pomysłu.

Dystrybucja i magazynowanie

2 000 gier to czasem ciężarówka kilkunastu palet. Dlatego często na zlecenie klientów zajmujemy się również magazynowaniem i dystrybucją gier do odbiorców końcowych.

Wspieramy na każdym etapie konstruowania gry

Doradztwo

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej obsługi przy produkcji gry, ale interesuje Cię nasza pomoc na konkretnym etapie tworzenia gry, np. przy samym konstruowaniu jej mechaniki lub jedynie przy jej produkcji, podzielimy się naszym doświadczeniem.

Testowanie

Masz pomysł na grę? Chętnie go przetestujemy. Podpowiemy, w jaki sposób przystosować grę dla początkujących i jak ją uatrakcyjnić dla zaawansowanych graczy.

 

 

Rozwój

Jeśli masz projekt gry i chcesz go rozwinąć, jesteśmy gotowi, by zgrać się z Tobą i razem ją rozbudować.

Przygotowujemy i prowadzimy warsztaty z wykorzystaniem gier

Warsztaty tworzenia gier planszowych

Skierowane są dla grup w różnym przedziale wiekowym – od dzieci w wieku szkolnym po dorosłych – bez ograniczeń wiekowych! Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które lubią kreować otaczającą rzeczywistość i nie poprzestają na już gotowych ofertach. Warsztaty zapewniają: zdobycie podstawowej wiedzy o grach planszowych i procesie ich tworzenia, zapoznanie się z najciekawszymi mechanikami współczesnych gier poprzez aktywny udział w rozgrywkach prezentowanych gier, rozrywkę na wysokim poziomie, wsparcie we wszechstronnym rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, towarzystwo innych osób. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, jesteśmy gotowi dostosować tworzoną w czasie warsztatów grę do istotnych dla Państwa kwestii/problemów, w tym m.in.: wspierającą naukę wybranego przedmiotu; promującą szkołę/placówkę/firmę/miasto/gminę itp.; wspierającą działania profilaktyczne.

Warsztaty dla rodziców

Dlaczego warto grać z dziećmi? W jakie gry szczególnie warto grać? Od czego zacząć? … 

Warsztaty integracyjne

Organizowane są dla grup w różnym przedziale wiekowym – od dzieci po dorosłych (bez ograniczeń wiekowych), a także dla całych rodzin. Na dobrą zabawę bowiem nigdy nie jest za późno! Gry planszowe to fantastyczna forma spędzania czasu wolnego, zapewniająca nie tylko rozrywkę, ale też wsparcie w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Odbiorcami warsztatów mogą być szkoły, świetlice, centra kultury i inne placówki oświatowe, opiekuńczo-wychowawcze czy kulturalne, firmy, a także grono zaprzyjaźnionych ze sobą osób działających na własną rękę, zatem wszyscy, którzy cenią kreatywnie spędzany czas. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy gotowi dobrać gry do istotnych dla Państwa kwestii/problemów, w tym m.in.: kreatywne zagospodarowanie czasu wolnego; wsparcie w edukacji; profilaktyka; integracja uczestników warsztatów np. pracowników, uczniów, rodzin; imprezy kulturalne/okolicznościowe; promocja.

Warsztaty i zajęcia dla dzieci

Chcesz zorganizować zajęcia dla dzieci pełne dobrej zabawy i emocji? Zależy Ci żeby odciągnąć dzieciaki od smartfona czy internetu i jednocześnie zachęcić je do myślenia i budowania relacji z rówieśnikami.