Poznaj nasze puzzle edukacyjne i reklamowe!

Puzzle na zamówienie – dlaczego warto?

Wzmocnienie pozytywnych skojarzeń

Puzzle to relaks i odprężenie. Układanie puzzli może być wyjątkowym doświadczeniem, które pomaga wyciszyć się i oderwać od codziennych trosk. Użytkownik dzięki puzzlom może spędzić wyjątkowo przyjemnie czas z marką, tworząc skojarzenia, które pozostaną z nim na długo po ukończeniu układanki. 

Szerokie grono odbiorców

Puzzle uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. To uniwersalna rozrywka, która łączy pokolenia, dlatego puzzle to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Szeroki wachlarz zastosowań

Puzzle mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów np. jako gadżety reklamowe, prezenty dla klientów, materiały edukacyjne lub element kampanii promocyjnych. Można je również sprzedawać jako upominek / pamiątkę np. z wycieczki do muzeum. 

Wszechstronny rozwój

Puzzle to doskonały sposób na wszechstronny rozwój. Układanie puzzli wspomaga rozwój motoryczny, ćwiczy precyzję ruchów dłoni i palców, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, poprawia pamięć, uczy rozpoznawania kształtów i kolorów. Rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność, uczy myślenia abstrakcyjnego.

Doskonały sposób na edukację

Ilustracja puzzli to nie tylko element dekoracyjny. Może ona również przedstawiać sceny z wydarzeń historycznych, miejsce lub region, mapy, krajobrazy lub charakterystyczne budowle. Puzzle mogą uczyć o zwierzętach, roślinach, kosmosie, historii, tabliczce mnożenia lub dodawania.

Uniwersalność

Puzzle na zamówienie dają ogromną gamę możliwości dostosowania ich do potrzeb zamawiającego i końcowego odbiorcy. Ilustracja, kształt układanki i poszczególnych elementów, ich ilość. Możliwość zamieszczenia loga, hasła praktycznie w dowolnym miejscu. Wielkość i rodzaj pudełka. To wszystko sprawia, że jest to uniwersalne narzędzie marketingowe.

Dowolny nakład

Produkujemy puzzle w różnorodnych nakładach zaczynających się już od jednej sztuki. Mamy doświadczenie w produkcji wielkoskalowej. 

Szybkie wykonanie

Puzzle to przede wszystkim ilustracje. Dlatego ich wykonanie trwa bardzo krótko. Gotowe pudełka z puzzlami możesz mieć już w ciągu kilku dni od zamówienia w przypadku gdy masz już przygotowaną grafikę lub kilku tygodni jeśli zlecisz przygotowanie grafik naszym ilustratorom.

Niskie koszty

Szybkie opracowanie, brak dodatkowych komponentów w połączeniu z efektywnymi procesami produkcyjnymi sprawiają, że puzzle są niedrogim, a jednocześnie efektywnym narzędziem marketingowym.

RegioGames - sprawdzony producent puzzli na zamówienie

RegioGames posiada 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji puzzli i gier planszowych na zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomysłu, aż po produkcję. Nasi doświadczeni graficy przygotują ilustrację puzzli i projekt opakowania. 

Pamiętaj! Puzzle to nie tylko zabawa, to inwestycja w rozpoznawalność Twojej firmy!